להצטרפות אלינו

אנחנו כל כך שמחים שאת/ה רוצה להצטרף אלינו לבני נוער מופלאים! בעמוד הזה ממלאים את הפרטים שצריך בשביל להתחיל את תהליך ההצטרפות, ולאחר מכן אנחנו ניצור איתך קשר לרישומך כחבר/ה בבני נוער מופלאים. אך רגע לפני אנחנו ממליצים לקרוא את השאלות הנפוצות.

שאלות נפוצות

אתה מאמין בערכי יסוד של שיוויון וחופש, אתה חבר טוב, אתה אחלה של בחור (או את 🙂 .

טווח הגילאים בתנועה הוא כל גילאי העשרה, מגיל 10 ועד גיל 19 (כולל).

התנועה בני נוער מופלאים קמה מתוך תחושת הצורך העצום של בני הנוער לתנועת נוער שתתן מקום לכל בני הנוער באשר הם. בשנת 2020 עם עליתו של התו הירוק שהפלה (מלשון אפליה) חלק גדול מבני הנוער ממקומות הבילוי והפנאי, נוצר צורך למקום (שהפך לתנועה) שיקבל את כולם, (ותמיד ישאר כזה).

מארגנים מפגשים ופעילויות חברתיות משמחות לבני הנוער המופלאים שאנחנו. עושים כיף, מעלים רעיונות. מדברים. לומדים אחד מהשני ומכירים אחד את השני.
בנוסף הקמנו גוף תקשורת חדש, כן כן! ממש גוף תקשורת של נוער! כזה שמקדם את ערכי היסוד שלנו באמצעות תוכן מעניין בצורה שכל אדם יוכל להתחבר אליו וקוראים לו “נוער לתקשורת”. לא רק חדשות ואקטואליה, אלה גם לתת מקום להתבטאות בני נוער.

לא. איננו גובים תשלום בשלב זה עבור ההצטרפות. אך כאשר יש אירוע שלנו ויש הוצאות, לפעמים אנחנו מבקשים מכל אחד להביא כמה שקלים לכיסוי ההוצאות. אך בקרוב התנועה תעשה מהלך היסטורי ותעלה על דרכה החדשה, כך שיפתחו סניפים של התנועה ברחבי הארץ וכחלק מהדרך החדשה כל חברי התנועה יעבירו לתנועה סכום חודשי קבוע.

דעתנו היא שהשאלה הזו לא רלוונטית מפני שזה כמו לשאול “מה דעתך על אתיופים?”, אנחנו בני אדם לפני כל דבר אחר. אז אם אתה יודע שלא צריכה להיות סלקציה, ואתה לא רוצה לראות אנשים מופרדים מהחברה, אתה עונה על מה שצריך בשביל להיות בן/בת נוער מופלא/ה. ואנחנו מזמינים אותך להצטרף לתנועה 🙂

כיצד תרצה להתחיל את תהליך ההצטרפות?

קובץ לוגו בני נוער מופלאים 08.2021

😀😎

בתיאור של קבוצת הווצאפ יש הוראות מדויקות לגבי מה לעשות. בהצלחה!

טופס מקוון לבקשת הצטרפות

התקשרו אלינו

כתבו לנו מייל

עיקבו אחרינו ברשת